Przewożenie długich, ponadgabarytowych ładunków o rozmaitej konstrukcji i przeznaczeniu, wymaga specjalistycznych metod i właściwego przygotowania. Niezastąpionym sposobem bezpiecznego transportowania wszelkiego rodzaju podłużnych elementów jest dłużyca – specjalna przyczepa umożliwiająca załadunek i przewożenie przedmiotów o niestandardowych gabarytach.

Transport dłużycowy – Będzin

W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowy transport dłużycowy elementów przemysłowych, surowców i konstrukcji. Prezentowaną ofertę adresujemy do klientów indywidualnych oraz do firm z Będzina i okolic. Zapewniamy rzetelną wycenę, znajomość całkowitego kosztu transportu jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia oraz w pełen profesjonalizm w zakresie przygotowania i transportowania poszczególnych materiałów. Przyjmujemy zlecenia na transport dłużycowy m.in.:

  • drutu zbrojeniowego,
  • profili stalowych,
  • rur stalowych i PCV,
  • drewna, kantówki, krokwi,
  • słupów i kominów,
  • szyn, ceowników, dwuteowników i innych.

Indywidualne podejście od klienta, uczciwa wycena

Wysoka jakość usług, najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa oraz atrakcyjne ceny, to najważniejsze korzyści, jakie niesie dla zlecającego współpraca z naszą firmą. Dłużyca umożliwia transport ładunków o długości do 14 metrów – istnieje możliwość skrócenia przyczepy do optymalnej długości: 12, 10 lub 8 metrów. Transport elementów krótszych niż 6 metrów wykonywany jest bez użycia dłużycy.

Masz pytania? Interesuje Cię wycena usługi? Skontaktuj się z nami!

4.9 (97.14%) 7 votes