Spersonalizowane rozwiązania w zakresie transportu wielkogabarytowego, oferowane przez naszą firmę pozwalają na przewożenie ładunków o ponadnormatywnej długości, dzięki specjalnej przyczepie dłużycowej. Prezentowana oferta na transport dłużycowy adresowana jest do firm i klientów indywidualnych, świadczących swoje usługi na terenie Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości. Spośród wielu zalet transportu dłużycą w naszej firmie, warto wymienić indywidualne podejście do klienta, rzetelne i atrakcyjne wyceny, a także pełen profesjonalizm w zakresie komfortowego i bezpiecznego transportu.

Wysoka jakość usług oraz wieloletnie doświadczenie skutkują licznymi realizacjami na transport dłużycowy na terenie całego kraju. Dla mieszkańców i firm z Rudy Śląskiej przygotowaliśmy specjalną ofertę, obejmującą m.in.:

  • transport rur stalowych i PCV,
  • przewóz drutu zbrojeniowego,
  • szyn stalowych ceowników i dwuteowników,
  • transport kominów i słupów
  • przewóz drewna, belek, krokwi i kantówki
  • oraz wielu innych elementów o podłużnym kształcie.

Dłużyca – parametry przyczepy

Posiadana przez nas dłużyca to przyczepa o maksymalnej ładowności 2 ton. Jej konstrukcja pozwala na przewożenie ładunków o długości do 14 metrów, z możliwością skrócenia do 12, 10 lub 8 metrów. Ładunki krótsze przewozimy bez przyczepy.

Naszą siłą zawsze było i jest indywidualne podejście do klienta. Wszystkie wyceny zleceń sporządzamy z uwzględnieniem specyfiki danego zamówienia, dzięki czemu nasi klienci płacą wyłącznie za realnie wykonaną usługę. U nas nie ma ukrytych kosztów – całkowitą wycenę klient zna już na wstępie i ma gwarancję, że pozostanie ona niezmienna.

4.5 (90%) 8 votes