Autolaweta Mercedes Sprinter Algema
Opis

Pojazd ten posiada hydraulicznie opuszczaną zabudowę, która umożliwia załadunek bardzo niskich pojazdów.
Ładowność 2000kg.

Autolaweta Mercedes Sprinter Najazd 5,5m
Opis

Sprinter wyrożnia się długim najazdem, można przewozić nim ładunki wystające nawet do 7m całkowitej długości. Oprócz standardowych transportów pojazdów używamy go też do transportu stali, drewna czy maszyn rolniczych i budowlanych.
Ładowność 2500kg

Autolaweta Fiat Ducato 6 osobowy
Opis

Fiat wyróżnia się możliwością załadunku pojazdu i jednocześnie możemy nim zabrać piątkę pasażerów.
Ładowość 1700kg

Zestaw Mercedes Sprinter 616 z hydrauliczną naczepą
Opis

Bardzo wielofunkcyjny zestaw. Możemy transportować nim ładunki dłużycowe do 12m długości, samochody osobowe w ilości nawet 3 sztuki na raz, maszyny rolnicze, budowlane, samochody dostawcze do 3.4m wysokości.
Łdowność 5 ton.

Samochód terenowy Land Rover Discovery
Opis

Niby nie wygląda, aby mógł mieć coś wspolnego z działalnością transportową i pomocą drogową, ale często wykorzystujemy go do wyciągania ze śniegu lub błota zakopanych klientów przy pomocy liny kinetycznej. Poza tym w zestawie z przyczepą lawetą ma on 2800kg ladowności, więc transport rodziny z wakacji i ich ciezkiego samochodu nie stanowi problemu i odbywa się w komfortowych warunkach.

Galeria
Przyczepa laweta
Opis

3500kg dmc
2800kg ladowności
Posiada najazdy i wciągarke reczną.
Używamy jej do transportu, a również wypożyczamy.

Galeria
Przyczepa dłużyca
Opis

Może zostać zapięta do dowolnej autolawety i wtedy oba pojazdy tworzą zestaw o ładowności 1600kg. Dzięki zastosowaniu rozsuwanego dyszla możemy nią przewozić ładunki do 12 a nawet 13m długości. Stal, krokwie drewniane, słupy, rury plastikowe – te ładunki nie stanowią problemu.

Galeria