Pomoc drogowa na terenie Bytomia - laweta, autolaweta i holowanieProwadzone przez Ciebie auto uległo uszkodzeniu, odmówiło posłuszeństwa, zabrakło w nim paliwa? Obojętnie, gdzie się akurat znajdujesz na terenie Bytomia, czy w okolicach tego miasta – nie zostawimy Cię samego z tym problemem! Możesz skorzystać z auto pomocy realizowanej przez doświadczony zespół mechaników oraz innych specjalistów. Szybko ocenimy zakres problemu i znajdziemy dla niego rozwiązanie.

Holowanie i laweta w Bytomiu przez całą dobę

Jeśli Twój samochód, bez względu na stan, w jakim się znajduje, wymagał będzie holowania do serwisu, autoryzowanej stacji obsługi, konkretnego warsztatu, do domu lub na parking, to bez problemu możesz zlecić nam to zadanie. Innym rozwiązaniem, gdy awaryjny pojazd nie może się przemieszczać samodzielnie na drodze, jest autolaweta, czyli wyspecjalizowany pojazd, dzięki któremu można transportować, m.in.:

  • nowe, używane, sprawne i uszkodzone auta osobowe oraz samochody dostawcze,
  • maszyn budowlane,
  • maszyny rolnicze,
  • lekkie wózki widłowe,
  • drewno budowlane

i wiele innych konstrukcji czy urządzeń. Każda nasza laweta jest wyposażona m.in. w:

  • lampy doświetlające robocze, ostrzegawcze dachowe i tzw. koguty,
  • wciągarkę o dużej mocy,
  • wyciągarkę sterowaną bezprzewodowo,
  • pasy zabezpieczające w komplecie dla wszelkich pojazdów,
  • regulowane zawieszenie osi tylnej dla ułatwienia załadunku.

Zamawiając naszą lawetę, będziesz mógł umieścić na niej wszystko to, co chcesz przetransportować.

Zarówno podczas holowania, jak i w przypadku wykorzystania autolawety, dajemy gwarancję, że każdy pojazd, maszyna czy inne urządzenie będą odpowiednio zabezpieczone.

Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa!

W ramach kompleksowej pomocy drogowej możemy zaproponować Ci naprawę auta w sprawdzonych warsztatach mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, zajmujących się elektroniką lub elektryką samochodową na terenie Bytomia bądź w jego okolicy. To firmy, z którymi na co dzień współpracujemy i gdzie bezgotówkowo realizowane są usługi naprawcze. Oprócz tego współpracujemy z wypożyczalniami, które oferują darmowe pojazdy zastępcze w przypadku kolizji i wypadków drogowych. Zarówno to, jak i holowanie jest wówczas bezpłatne, opłacane z OC sprawcy zdarzenia. W takiej sytuacji służymy pomocą przy załatwieniu wszelkich formalności.

Awaria samochodu może się przytrafić wszędzie, dlatego chcemy dać Ci poczucie bezpieczeństwa, że wraz z pasażerami i uszkodzonym samochodem nie zostaniesz sam. Nasze doświadczenie, sprzęt i całodobowa gotowość to oferta nie do odrzucenia!

Auto pomoc drogowa (laweta) i holowanie w Bytomiu!
5 (100%) 2 votes