Oferujemy kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi w zakresie transportu rzeczy i towarów, zarówno na terenie województwa śląskiego, całej Polski, jak za granicą. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną flotą pojazdów przystosowanych do transportu najbardziej niestandardowych ładunków, także o ponadnormatywnych gabarytach.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nieustanny rozwój floty transportowej pozwalają nam świadczyć usługi przewozowe na najwyższym europejskim poziomie. Swoim klientom jesteśmy w stanie zaoferować:

  • transport samochodów, innych pojazdów i maszyn na lawecie,
  • transport rzeczy i towarów samochodami dostawczymi,
  • transport dłużycowy ładunków o długości do 13 m.

Zlecając nam dowolny transport towarów i ładunków, możesz być pewien rzetelnie i profesjonalnie wykonanej usługi na każdym jej etapie. Od załadunku, poprzez przewóz, aż po rozładunek towarów w wyznaczonym miejscu, dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych transportów była jak najwyższa. Dzięki temu Twoje towary i ładunki nie ucierpią na skutek niewłaściwego załadowania na lawetę czy nieodpowiedniego zabezpieczenia. Zapewniamy terminową realizację dostaw oraz punktualne wyjazdy i dotarcie transportów na miejsce docelowe.

Ile kosztuje transport towarów w naszej firmie?

Doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz doskonała znajomość branży transportowej, pozwalają nam świadczyć usługi konkurencyjne cenowo. Posiadamy jedne z najniższych stawek za 1 km na terenie województwa śląskiego, a cena każdego zlecenia ustalana jest indywidualnie. Na ostateczną wycenę wpływ mają takie czynniki, jak np.:

  • wymiary i masa przewożonego ładunku,
  • odległość,
  • termin realizacji usługi,
  • sposób załadunku i rozładunku,
  • stan techniczny przewożonych ładunków i pojazdów.

Wierzymy, że jako klient zasługujesz na rzetelną i pełną informację co do ceny zmawianej usługi, dlatego nie prowadzimy polityki ukrytych kosztów. Gwarantujemy, że cena, jaką Ci przedstawimy, będzie ostateczna i nie zostanie powiększona o dodatkowe opłaty drogowe, parkingowe, załadunkowe czy rozładunkowe.

Interesuje Cię transport ładunków i rzeczy na terenie województwa śląskiego i całej Polski? Skontaktuj się z nami! Działamy przede wszystkim na terenie takich miast, jak: Czeladź, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec czy Mysłowice, jednak możesz powierzyć nam dowolny transport na terenie całego kraju.

Oceń