TANIO, SZYBKO
I PROFESJONALNIE!

Transport rzeczy i towarów

Witamy!

Jeśli odwiedzasz naszą stronę, to znaczy, że potrzebujesz transportu rzeczy, towarów, mebli, albo planujesz przeprowadzkę. Świetnie trafiłeś! Współpraca z naszą firmą przynosi same korzyści!

Przede wszystkim charakteryzujemy się profesjonalizmem. Po współpracy z nami nie będziesz mógł narzekać na uszkodzenia wynikłe ze złego załadunku bądź zabezpieczenia przewożonych towarów. Pracujemy solidnie, a szczególny nacisk kładziemy na to, aby transportowany towar został przewieziony z punktu A do punktu B i po drodze nic mu się nie stało.

Oferujemy również bardzo przystępne ceny już od 1,30zł/km. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie telefonicznie bądź mailowo. Wpływ na cenę mają takie czynniki jak:

  • masa
  • wymiary przewożonego ładunku
  • sposób załadunku i rozładunku
  • odległość
  • termin

Nie prowadzimy polityki ukrytych kosztów! Cena podana przez telefon nie ulegnie zmianie. Nie doliczamy osobno bramek autostradowych czy załadunków i rozładunków.

Do stałej współpracy na preferencyjnych warunkach zapraszamy również firmy spedycyjne i wszelkie inne, w których jest zapotrzebowanie na transport.

Działamy przede wszystkim na terenie miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice, Jaworzno, Czeladź, Bolesław, Bukowno, Bytom, Brudzowice, Chechło, Chełmek, Chrzanów, Imielin, Katowice, Koziegłowy, Klucze, Lędziny, Libiąż, Łazy, Ogrodzieniec, Olkusz, Piekary Śląskie, Poręba, Pyrzowice, Rodaki, Sarnów, Siemianowice Śląskie, Siemonia, Siewierz, Sławków, Strzyżowice, Tarnowskie Góry, Wojkowice, Zawiercie.

Jednakowo zawsze możemy podjąć zlecenie z dowolnego punktu w województwie Śląskim, jak i całym kraju, a nawet za granicą.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy!