Nasza firma specjalizuje się w transporcie dłużycowym na terenie Bytomia i okolic. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm. Jeśli chcesz przewieźć ładunek o niestandardowych wymiarach i podłużnym kształcie, nasza dłużyca czeka na twoje zlecenie!

Rosnące zapotrzebowanie na transport dłużycowy sprawia, że rynek firm oferujących tego rodzaju usługi z roku na rok prężniej się rozbudowuje. Działamy w branży transportu dłużycowego od wielu lat, oferując swoim klientom m.in.:

  • transport rur stalowych i PCV,
  • przewóz drutów zbrojeniowych i profili stalowych,
  • przewożenie koninów, słupów, elementów konstrukcyjnych,
  • transport stali: szyn, ceowników, dwuteowników,
  • przewóz drewna, kantówki, krokwi i bali

Na życzenie klientów przewozimy ładunki o maksymalnej długości 14 metrów. Oferujemy możliwość skracania przyczep do długości 12, 0 i 8 metrów, krótsze ładunki zaś (do 6 m) przewozimy bez przyczepy.

Transport dłużycowy – Bytom

Gwarantujemy indywidualne podejście od klienta oraz wysoką jakość usług. Kompleksowe zabezpieczenie towaru eliminuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych, a profesjonalizm naszych kierowców i pracowników stanowi gwarancję transportu Twoich towarów w bezpiecznych i komfortowych warunkach do miejsca przeznaczenia.

Do współpracy w zakresie transportu dłużycą zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy z Bytomia i okolic. Gwarantujemy indywidualną wycenę każdego zlecenia oraz stawki już od 1,8 zł za kilometr. U nas nie ma ukrytych kosztów! Pełną wycenę operacji logistycznej poznasz jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

4.2 (84.44%) 9 votes