Zdarzenia drogowe potrafią skomplikować plany. Bardzo często jesteśmy zmuszeni do odwołania niektórych spotkań. Duża część uczestników stłuczek, które nie wynikały z ich winy, nie zdaje sobie sprawy z pełni swoich praw. O ile wiedza dotycząca bezpłatnej naprawy pojazdu na koszt ubezpieczyciela winowajcy jest dość powszechna, to fakt, że poszkodowanemu przysługuje wynajem samochodów z OC sprawcy, nie jest znany każdemu. Świadczymy usługi bezgotówkowego wypożyczania auta na koszt winnego stłuczki. Sami przeprowadzimy wszystkie formalności związane z uzyskaniem należności od ubezpieczyciela. Nie rezygnuj ze swoich planów, kiedy jesteś poszkodowanym w zdarzeniu. Zgłoś się do nas, nasz konsultant podpowie, jak masz się zachować, by otrzymać bezpłatnie samochód zastępczy.

Czego potrzebujesz, by wynajem samochodów z OC sprawcy był możliwy?

Będąc poszkodowanym w zdarzeniu, nie musisz rezygnować ze swoich planów w wyniku utraty możliwości poruszania się własnym pojazdem. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego wynajęcia samochodu z OC sprawcy kolizji. Żeby jednak proces ten mógł zostać przeprowadzony, będziesz musiał skompletować odpowiednie dokumenty. Musisz dysponować:

  • danymi informacyjnymi (nazwa, adres) zakładu ubezpieczeniowego sprawcy kolizji,
  • numerem zaistniałej szkody,
  • dokumentem potwierdzającym zaistnienie kolizji i oświadczeniem o winie (skan) lub numerem rejestracyjnym i polisy winnego, kiedy na miejsce była wzywana policja,
  • dowodem rejestracyjnym Twojego pojazdu (skan) lub dokumentem potwierdzającym jego zatrzymanie przez policję.

Jak przebiega wynajęcie samochodu na koszt ubezpieczyciela winnego kolizji?

Dokładamy wszelkich starań, by szybko i sprawnie zrekompensować poszkodowanym szkodę. Wszelkie formalności załatwiamy we własnym zakresie. Wystarczy zgłosić się do nas z kompletem wymaganych dokumentów, a resztę procesu przeprowadzimy sami. Nasza pomoc jest natychmiastowa. Po otrzymaniu niezbędnych druków, od razu przedstawimy możliwe do wyboru pojazdy (tej samej klasy, co auto uszkodzone w kolizji). Poszkodowany nie musi czekać na dopełnienie formalności związanych z płatnościami. Bezpłatny wynajem samochodu z OC sprawcy następuje w momencie przekazania nam wymaganej dokumentacji.

Oceń