Sprzedaż leciwego auta nie należy do najłatwiejszych zadań. Zainteresowanych ciężko znaleźć, a uzyskanie satysfakcjonującej ceny jest niezwykle trudne. Prowadzimy skup samochodów na Śląsku, który stanowi rozwiązanie takiego problemu. Interesują nas niemal wszystkie auta, bez względu na ich stan, rocznik, model czy rodzaj napędu. Nabywamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze oraz przyczepy. Nie prowadzimy skupu katalizatorów.

Jak działa nasz skup aut?

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do właścicieli pojazdów, którzy mają problem z jego zbyciem. Prowadzimy skup aut, który nie ogranicza się do jednego rodzaju samochodów. Chcąc wyjść klientowi naprzeciw, umawiamy spotkanie i to nasz pracownik przyjeżdża pod wskazane miejsce. Specjalista dokonuje wstępnych oględzin auta, przeprowadza wycenę i proponuje ofertę. W przypadku zawarcia porozumienia, sporządzana jest umowa, a klient otrzymuje natychmiastową płatność gotówką. Wypłatę należności poprzedza podpisanie umowy sprzedaży. W przypadku, kiedy auto nie nadaje się do dalszego użytku i zostaje sklasyfikowane jako wrak, pracownik wystawi dokument o przyjęciu pojazdu do złomowania. Nasze transakcje są szybkie i przede wszystkim komfortowe dla klientów. Skup samochodów na Śląsku to oferta kierowana do wszystkich mieszkańców tego regionu.

Jak przeprowadzana jest wycena?

Wycena przeprowadzana jest w taki sposób, żeby żadna ze stron nie została pokrzywdzona. Pracownik naszego skupu samochodowego ocenia aktualny stan pojazdu, jak również bierze pod uwagę:

  • model,
  • rocznik,
  • przebieg,
  • średnią wartość rynkową.

Na tej podstawie ustalana jest rzetelna i uczciwa kwota, która może zostać wypłacona klientowi. Żeby uniknąć nieporozumień, wstępna ocena wartości przeprowadzana jest podczas rozmowy telefonicznej z ekspertem z naszego skupu aut na podstawie danych podanych przez właściciela. Dopiero po niej dzwoniący decyduje, czy chce umówić się z nami spotkanie.

4.6 (92%) 5 votes