Holowanie auta Katowice - pomoc drogowaKopanie w oponę nie pomoże Ci rozwiązać problemu samochodu, który właśnie odmówił posłuszeństwa. Awarie pojazdów to sytuacje, które zawsze zaskakują – na parkingu, w garażu, podczas jazdy. Od ich rozwiązywania jesteśmy jednak my. Nasza firma od lat specjalizuje się w szeroko pojętej pomocy drogowej. Mając już bogate doświadczenie w zakresie technicznego wsparcia, „zdejmujemy” kierowcom ten problem z głowy i gwarantujemy m.in. lawetę oraz bezpieczne holowanie do warsztatów, z którymi na co dzień współpracujemy lub w inne miejsca, jakie wskaże nam klient.

Całodobowi pomocnicy na drodze

Pomoc drogowa Slask-laweta zarówno w samych Katowicach, jak i w okolicach tego miasta pracuje przez całą dobę. Potrzebujemy ok. 15-20 minut, aby spakować potrzebny sprzęt i udać się w miejsce, gdzie czeka na nas kierowca z niesprawnym pojazdem, któremu zabrakło benzyny lub trzeba pomóc wymienić koło. Za każdym razem ruszając z auto pomocą, robimy dokładny wywiad telefoniczny, aby zapewnić jak najlepsze i sprawne wsparcie techniczne klientowi. Dajemy także wskazówki, jak się zachować do naszego przyjazdu, aby zapewnić sobie i innym poruszającym się na drodze bezpieczeństwo, a jednocześnie nie utrudniać ruchu.

Holowanie Katowice – auto pomoc drogowa Katowice

Holowanie - pomoc drogowa Katowice Niespodziewane zdarzenia drogowe albo awarie często całkowicie unieruchamiają pojazd. To uniemożliwia dojechanie nim do warsztatu. W takich sytuacjach świadczymy profesjonalną pomoc drogową dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w skład którego wchodzi laweta. Zarówno przewożenie pojazdów, jak i ich holowanie realizujemy w całych Katowicach. Zajmujemy się samochodami osobowymi i sprzętem budowlanym, rolniczym o określonych parametrach technicznych.

Usługi holowania i lawety nie zawierają dodatkowych, ukrytych kosztów. Każdą z nich wyceniamy indywidualnie, w zależności od:

 • odległości i czasu realizacji,
 • parametrów technicznych przewożonego pojazdu,
 • metody załadowania go i rozładowania,
 • rozmiarów ładunku.

Pamiętaj! Jeśli jesteś poszkodowany w zdarzeniu drogowym i pojazd uległ uszkodzeniu nie z Twojej winy, kosztami usługi zostanie obciążone OC sprawcy.

Kompleksowa auto pomoc w Katowicach

Pamiętaj też, że jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku lub kolizji, to przysługuje Ci auto zastępcze, darmowe holowanie lub bezpłatna laweta. Kosztami za to obciążany jest sprawca zdarzenia, a ściślej – jego OC.

Możesz także na nas liczyć, gdy:

 • zabraknie Ci paliwa,
 • będziesz musiał zmienić koło,
 • zablokujesz w jakikolwiek sposób swój pojazd,
 • silnik odmówi posłuszeństwa,
 • trzeba będzie awaryjnie otworzyć auto,
 • wymienić żarówkę
 • oraz w wielu innych sytuacjach drogowych w Katowicach bądź w okolicach miasta.

Autolaweta Katowice

Stłuczka, nagła awaria silnika albo inne, nieprzewidziane zdarzenie podczas postoju lub jazdy – to tylko niektóre z sytuacji, w których potrzebna jest autolaweta. Wynajem autolawety – z naszej pomocy w tym zakresie możesz skorzystać na terenie całych Katowic. Zajmujemy się przewozem samochodów osobowych, a także pojazdów roboczych, w tym maszyn rolniczych i budowlanych. Zapewniamy szybką pomoc, profesjonalne zabezpieczenie samochodu na autolawecie, a także dowiezienie go w wyznaczone miejsce. Usługę możesz zamówić o dowolnej porze. Za usługę zapłacisz w zależności od okoliczności jej świadczenia – do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W przypadku zdarzeń, w których ucierpiał Twój pojazd, ale których nie spowodowałeś, kosztami obciążamy OC sprawcy. 

Pomożemy Ci w przewiezieniu auta lawetą do dowolnego punktu, a także ułatwimy zorganizowanie pojazdu zastępczego oraz wizytę w warsztacie samochodowym.

Laweta – Katowice

Zadzwoń do naszej firmy i zamów pomoc drogową, która działa 24 h w Katowicach. Z chwilą odebrania zgłoszenia telefonicznego, natychmiast wyślemy lawetę do podanej lokalizacji. Celem skrócenia czasu reakcji prosimy o podanie:

 • dokąd mamy przyjechać,
 • co się stało — awaria czy wypadek,
 • jaki model samochodu ma być transportowany.

Informacje te są niezbędne do zorganizowania kompleksowego wsparcia dla Ciebie.
W ramach oferty zapewniamy doskonale wyposażoną flotę pojazdów z lawetami. Zgodnie z przepisami prawa podlegają one okresowym przeglądom technicznym. Dodatkowym atutem są najlepsi mechanicy, którzy od lat pracują w tym zawodzie. Dzięki ich staraniom Klienci postrzegają nas jako usługodawcę godnego zaufania.

Proponowana pomoc drogowa oferowana jest w atrakcyjnej cenie, a jej wysokość zależy głównie od:

 • odległości, którą mamy pokonać wskazanego przez Ciebie miejsca,
 • wielkości i wagi Twojego auta.
4.7 (94.74%) 19 votes