Konieczność transportu podłużnych materiałów lub elementów konstrukcyjnych o dużych rozmiarach zachodzi w wielu dziedzinach codziennego życia. W takich przypadkach niezastąpiona jest dłużyca – profesjonalna przyczepa, która zapewnia bezpieczny i komfortowy przewóz ładunków o ponadnormatywnej budowie. Nasza firma specjalizuje się w transporcie dłużycowym, świadcząc usługi na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Sosnowca i całego kraju.

Transport dłużycowy – Sosnowiec

Dysponujemy specjalną dłużycą, która pozwala na przewóz ładunków o długości maksymalnej do 14 metrów. W zależności od potrzeb istnieje możliwość skrócenia przyczepy do 12, 10 lub 8 metrów. Elementy krótsze niż 6 metrów przewożone są bez przyczepy. Maksymalna ładowność dłużycy wynosi 2 tony. Specjalizujemy się w przewozie takich elementów jak:

  • drut zbrojeniowy,
  • profil stalowy,
  • rury stanowe i pcv,
  • słupy i kominy,
  • szyny, dwuteowniki i ceowniki,
  • drewno, kantówki, bale i krokwie.

Klienci zlecający nam transport dłużyca, zawsze mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy oraz indywidualną wycenę. Najtańsze stawki za transport dłużycowy rozpoczynają się już od 1,80 zł za kilometr, a cena każdego zlecenia jest ustana indywidualnie i pozostaje niezmienna przez cały czas realizacji usługi.

Dłużyca – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, a także firmy z Sosnowca. Szczególnie zachęcamy do nawiązania stałej współpracy w zakresie transportu dłużycą – nasi partnerzy mają szanse na atrakcyjne warunki współpracy i niższe stawki.

4.8 (95.56%) 9 votes