Przewozy ponadgabarytowe to procesy, które wymagają olbrzymiego doświadczenia logistycznego. Tego typu spedycja podlega zupełnie innym normom i przepisom niż świadczenie usług związanych z ładunkiem normatywnym. Z tego powodu transport maszyn rolniczych i budowlanych możliwy jest tylko z profesjonalną firmą, która zajmie się każdym etapem tego złożonego zjawiska. Zapraszamy do współpracy. Mamy doświadczenie w relokacji maszyn przemysłowych oraz wykwalifikowaną kadrę fachowców. Zajmujemy się planowaniem i realizacją każdego etapu tego procesu. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport, a także w pełni legalne wykonanie zadania.

Kiedy będzie potrzebny transport maszyn budowlanych?

Rozwój firmy jest marzeniem każdego właściciela. Proces ten jednak wymaga podejmowania pewnych kroków, które nadążą za zachodzącymi zmianami. W takiej sytuacji często rodzi się zapotrzebowanie na relokację siedziby przedsiębiorstwa, a tym samym transport maszyn budowlanych, rolniczych i innych przemysłowych urządzeń, które cechują się ponadgabarytowym charakterem. Nie każdy może podjąć się takiego zadania. Proces ten wymaga bowiem działania zgodnie z prawem, które nakazuje współpracę z właściwymi organami (zarządca dróg, policja) oraz uzyskanie stosownych zgód. Żeby móc transportować maszyny rolnicze i budowlane, należy dysponować specjalnymi uprawnieniami.

Kompleksowe działanie

To, co wyróżnia nasze usługi, to kompleksowe podejście do procesu relokacji.

  • Na wstępie określamy najszybszy i najbardziej sprawny sposób podjęcia ładunków do przewozu.
  • Zapewnimy ubezpieczenie, a także optymalne formy fizycznego zabezpieczenia maszyn.
  • Nasi specjaliści opracują możliwie najkrótszą, a jednocześnie najbardziej dogodną trasę przewozu.
  • Uwzględniamy, że przewóz maszyn budowlanych czy rolniczych musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami spedycyjnymi, jak np. zakaz wjazdu na daną drogę pojazdów ciężarowych czy brak możliwości przejazdu spowodowany zbyt nisko ulokowanym wiaduktem kolejowym.
  • Zadbamy o uzyskanie wszelkich zgód, pomoc zarządcy drogi i niezbędną eskortę policyjną.
  • W końcowym etapie przeprowadzimy bezpieczny rozładunek.

Transportowaniem maszyn rolniczych i budowlanych zajmujemy się od lat, toteż gwarantujemy szybkość działania i zadowolenie klienta.

Oceń