W dobie rosnącego zapotrzebowania na transport dłużycowy nasza firma pragnie zaoferować swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie przewozu elementów wielkogabarytowych o podłużnym kształcie. Posiadana przez nas dłużyca pozwala na transport materiałów o długości do 14 metrów, a w zależności od potrzeb, istnieje możliwość skrócenia przyczepy do 12, 10 lub 8 metrów. Maksymalna ładowność dłużycy wynosi 2 tony.

Swoje usługi świadczymy na rzecz klientów indywidualnych oraz firm z Mysłowic, oraz okolicznych miejscowości. Gwarantujemy szybki, profesjonalny i bezpieczny transport dłużycowy, w pełni odpowiadający najwyższym standardom. Transportujemy m.in.:

  • szyny, ceowniki, dwuteowniki,
  • profile stalowe, rury stalowe i PCV,
  • kominy i słupy,
  • drewno, kantówki, belki i krokwie,
  • drut zbrojeniowy
  • oraz wiele innych materiałów i elementów konstrukcyjnych o ponadgabarytowym charakterze.

Transport dłużycowy – Mysłowice

Siłą naszej firmy są profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy rzetelną, uczciwą i korzystną wycenę, a proponowane stawki rozpoczynają się już od 1,80 zł za kilometr. Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, a klient ma pełną gwarancję, że ustalona cena nie ulegnie zmianie w trakcie realizacji zlecenia.

Specjalną ofertę na transport dłużycą kierujemy do firm z terenu Mysłowic. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zniżki dla stałych klientów, a także szybsze terminy i lepsze warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

4.9 (97.14%) 7 votes