Holowanie Dąbrowa GórniczaKryzysowe sytuacje na drodze to rzecz, której nie da się przewidzieć w przeciwieństwie do naszej pomocy drogowej, na którą można liczyć na terenie Dąbrowy Górniczej oraz w jej okolicach. Wiemy, jak wówczas cenny jest czas, aby jak najszybciej zorganizować auto pomoc. Prowadzona przez nas firma ma już wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Dlatego dzwoniąc do nas, masz pewność, że sprawnie i profesjonalnie zajmiemy się problemem technicznym, który Ci się przytrafił.

Całodobowa dyspozycyjność

Przez całą dobę, w niedziele i święta jesteśmy do dyspozycji kierowców, którym pojazd odmówił posłuszeństwa. Dojeżdżamy na miejsce zdarzenia szybko, zabierając ze sobą najpotrzebniejszy sprzęt. W zależności od rodzaju problemu i jego przyczyny potrzebna może okazać się np. autolaweta. Posiadamy taki sprzęt i przewozimy nim nie tylko pojazdy osobowe, ale także maszyny rolnicze, budowlane, konstrukcje stalowe i inne urządzenia, które mieszczą się gabarytowo w dopuszczalnych wymiarach i ładowności pojazdów.

W przypadku, gdy potrzebne jest auto zastępcze dla poszkodowanych w kolizjach czy wypadkach drogowych opłacane z OC sprawcy, możemy pomóc w kwestii jego bezpłatnego wypożyczenia. Ponadto dla takich osób za darmo jest holowanie, którego koszt pokrywany jest również z ubezpieczenia sprawcy.

Pomożemy Ci także, gdy:

  • rozładuje się akumulator,
  • spotka Cię awaria immobillisera,
  • zabraknie Ci benzyny,
  • trzeba wymienić koło,
  • potrzebne będą pilnie drobne naprawy,
  • wymienić trzeba będzie żarówkę.

Pomoc ze strony innych specjalistów

Na co dzień współpracujemy z profesjonalnym warsztatami samochodowymi oraz innymi specjalistami, którzy mogą być technicznym wsparciem przy różnych awariach. Mowa tu m.in. firmach blacharsko-lakierniczymi, które także bezgotówkowo mogą naprawić uszkodzone auto czy serwisach i zakładach elektryki pojazdowej w Dąbrowie Górniczej lub w okolicy.

Nasze ceny są konkurencyjne i zaczynają się już od 1zł/km. Ostateczna kwota za holowanie, lawetę czy inną realizowaną przez nas usługę, wyceniana jest indywidualnie telefonicznie bądź mailowo. Na jej wysokość wpływ mają m.in.

  • wymiary przewożonego ładunku,
  • sposób załadunku i rozładunku,
  • odległość.

Nie znajdziesz jednak u nas ukrytych kosztów – każda faktura za pomoc drogową, jaką dostaje klient, jest zawsze transparentna. Blokady, błędnie załączający się autoalarm, kolizje, wypadki drogowe – bez względu na to, co Cię spotkało na drodze, możesz liczyć na autopomoc z naszej strony! Nie boimy się także nietypowych zleceń!

4.4 (87.37%) 19 votes