Miałeś wypadek lub kolizję na drodze w Chorzowie? Potrzebujesz od zaraz lawety? Skorzystaj z naszych usług pomocy drogowej w Chorzowie!

ZADZWOŃ – 500 051 068.

Pomoc drogowa Chorzów24h – Chorzów i okolice

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pomoc drogowa Chorzów

Awarie, kolizje, wypadki i inne nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą zdarzyć się każdemu. Niezależnie od ich przebiegu zawsze warto zachować spokój, a także uzyskać profesjonalną pomoc drogową. Gdy zaistnieje taka potrzeba, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem – możesz liczyć na szybką reakcję pomocy drogowej w Chorzowie niezależnie od przypadku. Pozostajemy do dyspozycji, gdy niezbędna jest laweta na terenie Chorzowa i w okolicach. Posiadamy specjalistyczne wyposażenie, nowoczesne pojazdy i wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego możemy zapewnić wszechstronne i błyskawiczne wsparcie!

Pomoc drogowa Chorzów – atrakcyjne ceny

Zderzenie z sarną, kolizja na skrzyżowaniu, uderzenie w drzewo, poważna awaria silnika – każda z tych sytuacji wiąże się z kosztami zarówno emocjonalnymi wynikającymi ze stresu, jak i czysto finansowymi. Ostatnie, na czym Ci zależy, to ponoszenie kolejnych dużych, niezaplanowanych i w istocie zbędnych z Twojej perspektywy wydatków, związanych np. z pomocą drogową. Zdajemy sobie z tego sprawę i doskonale rozumiemy Twoje położenie, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny świadczonych usług. Gwarantujemy szybką i profesjonalną pomoc drogową w Chorzowie, a także reakcję przy korzystnych warunkach finansowych.

 • masa
 • wymiary przewożonego ładunku
 • sposób załadunku i rozładunku
 • stan pojazdu (czy ma wszystkie koła, czy koła nie są zablokowane)
 • odległość
 • termin

Nie prowadzimy polityki ukrytych kosztów! Cena podana przez telefon nie ulegnie zmianie. Nie doliczamy osobno bramek autostradowych czy załadunków i rozładunków.

Pomoc drogowa w Chorzowie – dodatkowe zalety

Wiemy, że każde zdarzenie drogowe jest inne – wychodząc z tego założenia, wszystkie zlecenia realizujemy w sposób indywidualny. Dokładnie analizujemy Twój pojazd i dobieramy optymalne rozwiązania, które pozwalają na jak najlepsze zadbanie o jego stan. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych metod działania, co pozwala na zagwarantowanie bezpieczeństwa i sprawności świadczonej pomocy, którą oferujemy klientom z Chorzowa i okolic. Nowoczesne lawety wyposażone we wciągarki, hole i odpowiednią sygnalizację świetlną pozwalają na sprawne holowanie Twojego pojazdu niezależnie od jego rodzaju i skali uszkodzeń.

Transport pojazdów

Świadczone usługi pomocy drogowej w Chorzowie obejmują także wykonywanie napraw na miejscu zdarzenia. Nasza pomoc drogowa jest po to, żeby zapewnić Ci oczekiwane wsparcie w jak najniższej cenie – jeśli uda się usunąć awarię bez potrzeby holowania, oszczędzisz czas i pieniądze. Działamy w trybie całodobowym, przez 7 dni w tygodniu i 365 w roku, dlatego możesz się kontaktować o dowolnej porze, również w niedziele i święta. Zadzwoń do nas niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy drogowej w niewielkiej awarii lub nieprzewidzianej sytuacji (np. wymiana koła, brak paliwa, rozładowany akumulator), czy w przypadku poważnej kolizji w Chorzowie albo okolicach. Zapisz sobie nasz numer – nie życzymy Ci, żeby się przydał, ale zawsze warto mieć go w telefonie na wszelki wypadek!

 • wymiana koła
 • wymiana żarówki
 • podanie prądu
 • dostarczenie paliwa
 • oraz inne proste i szybkie naprawy
4.8 (96.67%) 24 votes