Pomoc drogowa na terenie Bytomia - laweta, autolaweta i holowanie

Laweta Bytom i pomoc drogowa

Niespodziewana awaria samochodu? Stłuczka w najmniej odpowiednim momencie? A może po prostu w baku skończyło się paliwo? Bez względu na to, co Cię spotkało, nasza pomoc drogowa jest do Twojej dyspozycji na terenie całego Bytomia. Wszystkie zgłoszenia obsługuje zespół specjalistów, którzy dysponują nowoczesnym, sprawdzonym sprzętem do holowania i przewożenia aut na lawecie. Nasi mechanicy i kierowcy pomogą Ci wyjść cało nawet z najtrudniejszej sytuacji drogowej. Szybko sprawdzą, na czym polega problem, a potem znajdą jego rozwiązanie.

Holowanie i lawety w Bytomiu przez całą dobę

Nasze usługi takie jak auto pomoc świadczymy przez całą dobę, dlatego niezależnie od tego, kiedy przydarzy Ci się coś niespodziewanego, możesz na nas liczyć. W jak najkrótszym czasie zbierzemy zespół, ocenimy zdarzenie i na tej podstawie wyślemy odpowiedni sprzęt na miejsce. W ramach usług możemy zaproponować Ci również samochód zastępczy albo pomoc zespołu mechaników – polecamy sprawdzone firmy, które rozliczają się bezgotówkowo.

Z uwagi na to, że każde zlecenie różni się zakresem prac czy odległością do pokonania, oferujemy indywidualną wycenę jego kosztów, zarówno jeśli chodzi o autolawetę, jak i holowanie samochodów na terenie Bytomia i okolic. Zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej, a Twój samochód uległ uszkodzeniu? W takiej sytuacji kosztem pomocy drogowej dla Ciebie obarczane jest OC sprawcy. Pomożemy Ci załatwiać wszystkie formalności z tym związane, w tym znaleźć warsztat o odpowiedniej specjalizacji, na przykład:

 • mechaniczny,
 • blacharsko-lakierniczy,
 • naprawiający elektrykę lub elektronikę samochodową.

W razie potrzeby możemy pomóc Ci w zorganizowaniu samochodu zastępczego po przewiezieniu Twojego uszkodzonego pojazdu na lawecie lub holu do warsztatu, garażu, autoryzowanego salonu czy na parking.

Laweta i Holowanie Bytom

Jeżeli Twój samochód uległ niewielkiej usterce, drobnej kolizji lub zabrakło Ci paliwa, proponowanym rozwiązaniem będzie holowanie. Obsługujący tę czynność specjaliści zabezpieczą Twój pojazd i bez uszkodzeń dotransportują go we wskazane przez Ciebie miejsce. Usługę wykonamy profesjonalnie, w dowolnej chwili, a także pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności związanych na przykład z obciążeniem kosztami OC sprawcy.

Laweta Bytom i pomoc drogowa

Laweta Bytom - pomoc drogowaW sytuacji, gdy pojazd po awarii lub kolizji nie jest w stanie przemieszczać się samodzielnie po drodze, pomożemy Ci przetransportować go z pomocą lawety. Profesjonalna pomoc drogowa działa błyskawicznie, dlatego jesteśmy przygotowani na szybkie dotarcie do kierowców potrzebujących wsparcia. Oprócz ratowania życia i zdrowia czy zapewnienia porządku na miejscu awarii lub wypadku konieczne jest zabezpieczenie oraz usunięcie z drogi niesprawnych pojazdów. Nasz sprzęt jest nowoczesny i świetnie wyposażony, co gwarantuje bezpieczeństwo transportu dowolnego ładunku. Każda autolaweta dysponuje:

 • wciągarką oraz wyciągarką dostosowanymi również do dużych pojazdów,
 • pasami, które służą do zabezpieczania różnych typów samochodów osobowych i maszyn,
 • tylnym zawieszeniem o regulowanym poziomie, co ułatwia załadowanie pojazdów,
 • profesjonalnym oświetleniem, w tym ostrzegawczym i roboczym.

Gdy do pomocy na drodze niezbędna jest laweta, Bytom i okoliczne miejscowości mogą liczyć na naszą auto pomoc przez 24 godziny na dobę. Szybko i sprawnie docieramy z pomocą na każdej spośród licznych dróg górnośląskiej aglomeracji – wszędzie tam, gdzie zdarzy się coś nieprzewidzianego.

Autolaweta Bytom

Dysponujemy specjalistyczną lawetą, dzięki której możemy przewozić nie tylko samochody osobowe o różnych gabarytach, ale również inne pojazdy, na przykład:

 • sprzęt budowlany,
 • urządzenia rolnicze,
 • pojazdy dostawcze,
 • ładunki, takie jak drewno,
 • wózki transportowe.

Każdy z tych pojazdów musi spełniać wymagania co do wymiarów, wagi oraz parametrów technicznych. Nasi specjaliści szybko ocenią, czy tak jest w Twoim przypadku.
Usługę wykonujemy w Bytomiu oraz okolicach tego miasta.

4.8 (95.56%) 36 votes